Kladivo moci Official guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kladivo moci Official guild

Guild of Drak'thul
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 KKTi, ktery by jste do raidu nevzali

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Amys
Anonymný




KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyŠt august 30, 2007 9:40 pm

Sallomme, to je jmeno srovnatelny s kktem. Predstavte si v klidu jedete SM Librery, kde na konci padne dyka, tak ji needne jako mag na 33 a ja jako Shaman na 35 taky. Vyhraju. Najednou zacne brecet, ze on chtel tu daggeru pro sebe a ze uz mu ji dvakrat vyfoukli, a proc ji beru, kdyz pro heal je lepsi kladivo z SM Cath. Tak mu rikam, ze kladivo ma 18% drop a ze je to inst 39+ a on zacne, ze v nenoob parte to jde na 36lvl dat a ja, ze si to chci uzit za 20 min na 40, nez se peklovat 5hod na 36, on,ze nemam brat do party nooba, nechtel mi vysvetlit, jak z neznameho nicku poznate nooba. Pak se nasr. tak kdyz jsme sli grave a padnul Jade tak to pro sichr neednul, my na nej, ze se to nedela, ze takovehle veci se greedujou a on, ze to potrebuje na Q, tak jsem zacal argumentovat, ze to si to muze vzit kazdej, treba na prodej atd. a on, ze se needuje vse na zviseni skillu, Kaai na to tak to Enchater needuje vsechno? a ja, a roguna needuje lockboxy? A..... v teto chvili mu dosli argumenty, tak co udela - kickne mne z party pred koncem instance a Kaaie taky. lol! A takovyhle dmti se nazivaj profesionalove, a ihned zacal halekat, ze jsme debilni deti a kolik nam je (jako by na svuj vek ukazal nejaky IQ). Jeste ted to ve mne peni, takovimhle lidem bych nejradsi daval cejch, vyhodil z guidy a aby je nevzali nikam a kazdej se jim smal, nebo jsem snad spatnej ten ja? Mrzi mne to, ale ve vasi guilde takovychto lidi bohuzel pribyva, kazdej tam jde s altama a mysli, ze muze vsechno, s par lidma budu v kontaktu, ale jinak se s touto guildou loucim, pokud to nekdo docet az sem, tak GZ a vse nejlepsi
Návrat hore Goto down
Sallomme
Člen
Sallomme


Počet príspevkov : 61
Location : Bratislavawind - 5trzalka quarter
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 8:24 am

hmmm dyka ma nasrala ale ten need nemal s nou nic spolocne ten jade mam na q a nevidim dovod preco by som nemohol need ..... s dykou ma nesralo ze si ju vyhral ale ze ju vyhral enchancmen shaman co heali raz do roku a aj to zle !!!! chapes ..... a ten kick bol ze si sral aj mna aj ariziela a pisal si namiesto toho aby si hral ..... a myslim ze je lepsie to dat ako 3 ( ja vinetuu ariziel ) a ne ako 5 a z toho len 3 hraju ..... neviem co je kkt ci to ze nedo nadava a potom needne vec co potrebuje !!! abo to ze kktko si needne secko co dropne ako staff ako aj dagger a potom ked ja neednem poj*bany jade tak o tom 15 min keca a p*cu robi ..... fakt ako nemam za potrebu taketo blbosti ....

btw: s tym lvl ako som ta kickol tak o 2 creepy som bol lvl ..... ja nejsom hajzel co needne neco ked mu chybaju 2 lvly mne chybalo 2k exp na nu .....

ako sry ale ked nedo 20 min keca namiesto hrania o tom ze mage needne jade na mage q tak to je trosku trapne ..... nezda sa ti?
Návrat hore Goto down
http://www.booom.sk
Gnometekk
Návštevník
Gnometekk


Počet príspevkov : 17
Registration date : 13.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 11:06 am

Sallomme napísal:
h
ako sry ale ked nedo 20 min keca namiesto hrania o tom ze mage needne jade na mage q tak to je trosku trapne ..... nezda sa ti?

svatá pravda
Návrat hore Goto down
Gnometekk
Návštevník
Gnometekk


Počet príspevkov : 17
Registration date : 13.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 11:08 am

mimochodem Amys, když nikdo z party item nepotrebuje, tak ho bere vzdy enchanter, disenchne ho a rozdeli disenchy Cool
Návrat hore Goto down
Numirus
Člen
Numirus


Počet príspevkov : 68
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 12:55 pm

Gnometekk napísal:
mimochodem Amys, když nikdo z party item nepotrebuje, tak ho bere vzdy enchanter, disenchne ho a rozdeli disenchy Cool

nah tohle je blbost, zelený itemy se greedujou a udělat si s nima může každej co chce, prodat zbraň vendorovy je lepší než jí dissovat většinou.

a na těhle low lvlech... hm ten dis je stejně na prd (povětšinou Very Happy)

de spíš o to jak se dohodne parta, když je to nějakej random tak to nemá cenu.


btw co se týče tohodle topicu. tak je fajn nejdřív se zamyslet nad tim co děláš sám než začneš soudit jiný. A uvědomit si proč se děje to co se děje, ne vždy je vina jen na tom druhym a tady je to krásně vidět.

a je tu náramně vidět kdo je kktem kterého by ste do raidu nevzali
Návrat hore Goto down
Gnometekk
Návštevník
Gnometekk


Počet príspevkov : 17
Registration date : 13.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 2:04 pm

Numirus, bratranek je v DOOM inc. , horďacka guilda co chodi SSC atd. a nepotrebne itemy vzdy davaj na disench Very Happy
Návrat hore Goto down
Sallomme
Člen
Sallomme


Počet príspevkov : 61
Location : Bratislavawind - 5trzalka quarter
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 2:06 pm

sak aj mi v high instoch secko na dis ale na lvl 35 je to blbost
Návrat hore Goto down
http://www.booom.sk
Numirus
Člen
Numirus


Počet príspevkov : 68
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 4:33 pm

Gnometekk napísal:
Numirus, bratranek je v DOOM inc. , horďacka guilda co chodi SSC atd. a nepotrebne itemy vzdy davaj na disench Very Happy
chjo pochop že je rozdíl mezi randomem v SM a raidem v SSC. narozdíl od tebe bohužel nemám bratránka co chodí SSC, ale chodim tam osobně neboj nejsem lamka
Návrat hore Goto down
Amys
Anonymný




KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 4:44 pm

To, ze jsem vzal staff bylo, protoze jsem ji potreboval na boj a dagger, protoze 80% instanci co chodim, tak chtej po mne heal a to, ze v nem nemam talenty neznamena, ze to nepotrebuju, a to s tim Q znamena taky, kdyz mam za enchata Q na prineseni 10ti dustu, ze musim vsechno needovat? Pokud vim, tak kdyz neco potrebuju a je to greedovaci vec, tak je aspon slusnost napsat, potrebuju to na Q, muzu? a ne to sprachsproste neednout. S tou dohodou nevim, to by chtelo tedy pred raidem si dat vzdy 20 minutovou debatu co jo a co ne? Nektery veci sou dany, pokud je chce nekdo zmenit, tak by mnel ten co to meni a ne ze ja se budu pokazdy ptat "a neni mezi vama ench, aby to vse vzal on a pak rozdelil?ů" a jak se rozdeluje, kdyz se dissenchatnou samy dusty a jeden void crystal, tak to zhltne vzdy ten enchater? tento zpusob nechapu, neni lepsi si losnout a pak ho pozadat o disenchating? A to, ze nekdo neunese diskuzi a nes aby se dohadoval, tak pokracuje v inst a mysli si, ze se to prejde, tak takovej fakt nejsem, to radsi leavnu, nez abych pokracoval s nekym kdo mi ani nedokaze vysvetlit sve pohnutky a jedinej jeho argument je "si maly dite nebudu se s tebou bavit"
Návrat hore Goto down
Numirus
Člen
Numirus


Počet príspevkov : 68
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 8:32 pm

amýsku, konečně si napsal něco co má hlavu i patu. tak a teď warlockův rozbor.
no je pravda že class kterej může healovat, ale nemá heal spec může healovací věci needovat. ano, ale je slušnost se zeptat nebo říct že to bereš na heal, mam shadow priesta a taky beru heal věci, protože v instanci taky často healuju.
co se týče disování věcí tak následovně (říkám to jako enchanter a hráč hrající druhym rokem) - Jak už sem napsal dřív, když je parta z guildy nebo se i dohodne random grupa může enchanter needovat itemy na disenchant a následně se o dis rolluje (popřípadě se disenchant rovně rozdělí na konci dungeonu.)
ovšem v praxi je nejběžnější, že boe, tudíž povětšinou zelené itemy (popřípadě rare neboli modré) které se po lootu nestávají soulbound se dělí greed rollem a následně je na každém co s daným itemem udělá.
A věci z bossů - BoP itemy se rozdělí mezi hráče co je potřebují nebo se disenchantnou a dělí se jak sem napsal o pár řádků víše.

Správně si napsal, že je dobré nejdřív napsat, že chceš předmět needovat a na co a slušností v partě je zase to povolit pokud to není zcela nesmyslné.

ty jako enchanter potřebuješ sice odnést několik dustů do questo možná, ale to je zcela něco jiného než needovat jeden jade který je zcela bez ceny. nad tím se taky zamysli.

doufám, že se mi všechno povedlo vysvětlit a už se zde dál nebudeme dohadovat o hloupých věcech.


ps:to co jsem napsal platí pro 5 man instance Smile
Návrat hore Goto down
Sallomme
Člen
Sallomme


Počet príspevkov : 61
Location : Bratislavawind - 5trzalka quarter
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptyPi august 31, 2007 9:36 pm

amysku .... sa uvedom co trepes hovris tu ako keby som po tvojej vyhre rollu zacal nadavat a needovat secko co vidim po tvojom vyhernom rolle som zacal pisat ze su aj lepsie veci a argumentoval som preco sa to viac hodilo mne ..... a to ze male dite ... nidy som nepovedal ze si male dieta s tebou nekecam .... maximalne som hovoril ked si chytal amoky koli jadu ze boze ty si kkt kolko mas prosimta rokou? .... a ze ty casto healujes? LOOOOOL heal som dostal na 30% ked bol combat ak uz sme to dali nehal si to na moje jedlo .... a ked dosiel ariziel nehalil si nic a rozculoval si sa nad jednym jadom on healil mna a vinetuu a seba ked bol tank ..... bo ty si kecal o poj*banom jade ........ skus takto healit khara abo magtherida a nedate ani thrash mooba
Návrat hore Goto down
http://www.booom.sk
Numirus
Člen
Numirus


Počet príspevkov : 68
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptySo september 01, 2007 12:26 am

fakt pořád srovnáváte SM s 25 man raidama?
Návrat hore Goto down
Amys
Anonymný




KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptySo september 01, 2007 6:21 pm

Kdyby nejdrin napsal, ze to potrebuje na Q tak bych souhlasil, ale muzu ja vedet, ze nekeca, kdyz se tim zacne ohanet az kdyz na nej pulka party vyjede? Ze je bezcenej bych nerekl, taky sem ho potreboval do receptu a proto to needuju? ne, koupim ho v AH za 1G Ps. s tim healtenim, heali se za prve tank a ostatni healim, az kdyz jim tece do bot, nebudu na tebe plejtvat manou pokud ti vzali 5HP. To, ze prevezmes Agro z tanka neni muj problem, moji prioritou je tank a radsi necham v ohrozeni tebe (mas novu a kostku) nez nechat zarvat tanka a nasledne Wipe cely party, jestli nevis jak sem healoval, porid si na to addon a nerikej tedy kecy, ze sem vubec nehealtil, to, ze jsem nehealtil pak, bylo zpusobeno tim, ze uprostred debaty si pokracoval, jen proto, ze ti dosli argumenty do diskuze a chtel si to zamejst pod koberecek. A je neco jineho healtit raid, kde jsou vsichni sedivy a nebo oranzovy.
Návrat hore Goto down
Sallomme
Člen
Sallomme


Počet príspevkov : 61
Location : Bratislavawind - 5trzalka quarter
Registration date : 23.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptySo september 01, 2007 7:56 pm

hmmmm nemam za potreby sa s tebou hadat ty si pan borec ... hej mam adon co ukazuje heal odkedy sme sli grave tvoj heal ostal dole a ariziel sa sgupnoval ..... a ze az ked mi tecie do bot omfg si urci prijority co je lepsie dat tankovi overheal ked mu chyba 5 hp abo ja ked mam polku co musim tankovat moba bo sam to nestihal .....
a ked ide o to agro ako mozes neco take napisat ked sme sli predsa aoe ... sak nema gtank sancu udrzat agro ked on nema aoe ako mage .... trosku od veci nezda sa ti?
Návrat hore Goto down
http://www.booom.sk
Thelora
Admin
Thelora


Počet príspevkov : 51
Age : 43
Registration date : 03.08.2007

KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: LOL   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali EmptySo september 01, 2007 11:45 pm

Myslím pánové že ste k tomu vyjádřili dost proto tento topic uzavírám Cool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty
OdoslaťPredmet: Re: KKTi, ktery by jste do raidu nevzali   KKTi, ktery by jste do raidu nevzali Empty

Návrat hore Goto down
 
KKTi, ktery by jste do raidu nevzali
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Kladivo moci Official guild :: WOW fun :: Pokec-
Prejdi na: